دسترسی سریع

ملی بیشتر

شریعتی:

کنترل و نظارت دقیق بر صدور گواهینامه های شرکت های بازرسی ضروری است

رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه پیش از ظهر امروز از بخش های مختلف آزمایشگاهی مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک بازدید کردند.
غلامرضا شریعتی، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جریان این بازدید توجه به نکات ایمنی و عملکردی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سازمان ملی استاندارد، مسئول حفظ سلامتی و ایمنی جامعه است و کوتاهی در انجام این مسئولیت قابل اغماض نیست.
وی با بیان اینکه بر اساس نتایج آزمون شرکت های بازرسی و آزمایشگاههای همکار، کالا و خدمات در جامعه ارائه می شود افزود: شرکت های بازرسی باید به دقت مورد ارزیابی قرار گیرند تا ارایه دهندگان خدمات مناسب حمایت شوند.
شریعتی با بیان اینکه جامعه با اطمینان به استاندارد، این کالا و خدمات را دریافت می‌کند تصریح کرد: ما موظف به صیانت از ایمنی و سلامت جامعه هستیم.
شریعتی، مسئولان سازمان استاندارد را ملزم به کنترل و نظارت دوره ای بر عملکرد شرکت های بازرسی و صدور گواهینامه ها کرد و افزود: در راستای این نظارت های سرزده، شرکتهای بازرسی با عملکرد خوب مشمول حمایت ما شوند و در صورت مشاهده هرگونه خطا و تقلب با قاطعیت با آنان برخورد شود.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران و هیات همراه در ادامه از بخش های مختلف آزمایشگاههای تجهیزات پزشکی، وسایل و ابزارآزمایشگاهی، لیزر، ارتعاشات، فناوری اطلاعات، صوتی و تصویری، لوازم خانگی، باتری، سازگاری الکترومغناطیس خودرو، مصرف انرژی، حفاظت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار وحفاظت در برابر آتش بازدید کردند.
ویدا سینا، مدیرعامل مرکز تحقیقات صنایع انفورماتیک در این بازدید با اشاره به ۱۷ آزمایشگاه تخصصی دارای استاندارد ۱۷۰۲۵ در این مرکز، گفت: این آزمایشگاه ها مجهز به دستگاه های به روز هستند که با نمونه مشابه خارجی برابری می کند. 
وی با اشاره به همکاری این مرکز با سازمان ملی استاندارد ایران، از توجه و دقت نظر رییس سازمان ملی استاندارد ایران قدردانی کرد و خواستار حمایت بیش از پیش سازمان ملی استاندارد ایران شد تا بتوانند در شرایط مطلوب خدمات مناسبی را ارائه دهند.
برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ