دسترسی سریع

ملی بیشتر

صنعت بتن از مهمترین زیرساختهای عمرانی کشور است

رییس سازمان ملی استاندارد ایران  در بازدید از واحد تولیدی بتن آماده پارس لانه، صنعت ساختمان را یکی از صنایع پیشرو دانست و گفت: بتن به عنوان زیرساخت اصلی صنعت ساختمان در توسعه عمرانی کشور نقش بسزایی دارد.
غلامرضا شریعتی با تقدیر از تلاش و پشتکار مسئولان و کارکنان این واحد تولیدی در ایجاد دانشکده بتن و تربیت کارآموزانی مجرب در این صنعت تاکید کرد: با ایجاد زمینه مناسب از توان و دانش جوانان در توسعه و عمران کشور استفاده شود. 
شریعتی همچنین ، ایجاد واحد تحقیق و توسعه را راهی برای پیشبرد صنعت عنوان کرد و افزود: با رشد و گسترش صنعت و خلق دانش جدید، منشأ توسعه و تکامل برای کشور باشید.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران سپس با اشاره به تدوین استانداردهای کارخانه ای گفت: اگر استانداردهای کارخانه ای نسبت به استانداردهای ملی برتری داشته باشند بیانگر پویایی آن مجموعه است. 
وی در همین زمینه افزود: استانداردهای کارخانه ای را به نام خود ثبت کنید تا ضمن حفظ مالکیت معنوی ، استاندارد های ملی هم به همان سمت حرکت کند.
شریعتی استاندارد سازی و افزایش کیفیت ساخت و ساز را یک الزام دانست و گفت:  بی توجهی به استانداردها در ساخت و ساز ها در بلند مدت، حوادث طبیعی و خسارتهای جبران ناپذیری را به دنبال دارد .
وی خطاب به تولیدکنندگان مصالح ساختمانی گفت: با تولید مصالح ساختمانی استاندارد و رعایت مقررات فنی، برای حفظ سلامتی و ارتقای کیفیت زندگی از هیچ کوششی دریغ نکنید.
شریعتی در جمع این صنعتگران که از حامیان استاندارد نیز می باشند، گسترش فرهنگ استاندارد را یکی از ارزنده ترین اهداف حامیان استاندارد برشمرد و گفت: وقتی کیفیت زندگی ارتقا یابد امید به زندگی نیز بیشتر می شود.


برای مشاهده تصاویر کلیک کنید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ